(5:1)
Team logo JAB
U-15

Žáci U15 porazili Jablonec

Pardubický tým U15 ani ve třetím zápase České ligy žáků nezaváhal a připsal si další tři body. Po výborném prvním poločase a rychlém vedení nastal výrazný herní útlum. Soupeř z Jablonce tak zkorigoval konečný výsledek dvěma góly.

Hodnocení trenérů:

Odehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. Do utkání jsme výborně vstoupili, což dokládá vedení 5:0 ve 23. minutě. Rychlé vedení však utlumilo naši chuť hrát náročný fotbal. Nechali jsme si dát zbytečný gól, ale přesto jsme ve hře dominovali a hru kontrolovali.

Ve druhém poločase naše hra skončila. Přibylo laciných ztrát a technických nedokonalostí. Hra byla neurovnaná, často kouskovaná a neplynulá. Soupeři jsme tak umožnili dostat se do hry. Celkově náš výkon zdevalvoval dobře odehraný první poločas, což nás mrzí.

Zatím se nám nedaří odehrát opravdu kvalitních 80 minut. Příliš často střídáme výborné pasáže s těmi nekvalitními. Právě na stabilitu našeho herního výkonu se budeme chtít v dalších týdnech zaměřit. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit. Jsme si vědomi toho, že jsme ve druhé části utkání mnoho fotbalové krásy nenabídli. O to víc si vážíme závěrečného potlesku.

26.08.2023, 10:00 / 4. kolo, ČLŽ U15

Branky: 5. Bachratý (Novák), 9. Hoffman z pen. (faul na Čapku), 12. Bachratý (Novák), 20. Šafařík, 23. Mužík (Novák) - 39. Šťastný, 76. Římal