FK Pardubice
TEP Team logo
0 10
(0:7)
Team logo PCE
Ženy A

Kanonáda našich žen v AGC Aréně Na Stínadlech

Vysoké vítězství nás posunulo na první místo v tabulce 2. ligy žen před pražskou Spartu B a Hradec Králové. Trio v čele tabulky má shodně 9 bodů.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „Ve čtvrtém kole jsme potřetí zajížděli na půdu soupeře a potřetí jsme vysoko vyhráli. Pochvala našim hráčkám patří zejména za první poločas, který jasně opanovaly a nedaly domácím sebemenší naději na zisk bodů. Ve druhém poločase domácí hráčky "přiostřily" a nám šlo spíše o zdraví než o pěknou hru. Takže můžeme být nakonec spokojeni, že jsme vysoko zvítězili a nikdo se nezranil. V pátém kole přivítáme v neděli od 15:30 doma hráčky Zlína a budeme chtít navázat na povedený první poločas Na Stínadlech.“
Team logo Team logo

Detaily utkání

25.09.2022, 16:00 / 4. kolo, 2. liga žen
 • Statistiky

  63. Kožarská - 4. vlastní, 14. Kupková, 15. Solničková, 28., 39., 87. Hýlová, 34., 44. Fialová, 84. Macháčková, 88. Novotná. Rozhodčí: Hrušková, Šafránková, Plátková. Delegát: Navrátilová.

 • Diváci

  0, stadion Na Stínadlech, Teplice

 • FK Teplice

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Krejčí - Matějková, Holcová, Kupková (46. Betáková), Němcová - Neradová (69. Macháčková), Novotná, Solničková, Hýlová - Ninczová (69. Mikulecká), Fialová (69. Urbancová)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek