3 1
(1:1)
U-15

Žáci U15 prohráli v Liberci

Starší žáci z kategorie U15 poprvé v letošní sezóně prohráli. Na půdě výborně hrajícího, dosud neporaženého Liberce, rozhodl druhý poločas, ve kterém domácí vstřelili dva góly a udrželi tak svoji stoprocentní bilanci. Naši hráči si naopak připsali první porážku, kterou budou chtít odčinit v sobotu na půdě Sparty Praha.

Hodnocení trenérů:

Dnes jsme velice zklamaní z toho, jakým způsobem jsme si nechali zápas protéct mezi prsty. Odehráli jsme velmi dobrý první poločas, ve kterém jsme si vytvořili několik skvělých příležitostí ke vstřelení branky. Do vedení šli však domácí, kteří po centru ze strany otevřeli skóre. Oba týmy se prezentovaly konstruktivním fotbalem. Příležitostí jsme však měli víc a byli jsme nebezpečnější. Dařila se nám výstavba hry a plynulý přechod na útočnou polovinu. Po krásné akci jsme na konci poločasu zaslouženě vyrovnali

Ve druhém poločasu se nám na náš výkon absolutně nepodařilo navázat. Krátce po začátku jsme ihned inkasovali na 2:1 a to velmi lacině. Zatímco soupeř se nadechl k výbornému výkonu, my jsme si nechali vzít veškeré sebevědomí, herní odvahu a pod tlakem soupeře jsme zmatkovali. Dobrých pětadvacet minut jsme nebyli schopní kloudně založit útok a dostat se na polovinu soupeře. Až v poslední čtvrthodině jsme se postupně vraceli k naší hře a začali hrozit z křídelních prostorů. I přesto, že jsme závěr zápasu dohrávali v deseti lidech po odstoupení Dostála, tak jsme se tlačili za vyrovnáním. Třetí branka, která zápas ukončila už v podstatě pramenila z naší hry na riziko.

Mrzí nás, jak jsme zdevalvovali náš výkon z první půle. Za druhou část zápasu si soupeř vítězství rozhodně zasloužil. Utkání jako celek nám každopádně nabídlo velmi cenné zkušenosti, které budeme chtít zhodnotit v dalším průběhu podzimní části.

13.09.2023, 10:00 / 1. kolo, ČLŽ U15

Branky: 14. Bursa, 42. Bursa, 80. Vránek - 38. Sukdolák (Fajt)