MBO Team logo
Team logo PCE

Hodnocení trenérů:

V Boleslavi jsme očekávali těžké utkání, což se po všech stránkách potvrdilo. V prvním poločasu jsme z větší části kontrolovali hru. Chyběla nám však lepší součinnost především v předfinální fázi. Hru komplikoval těžký terén a naše nedokonalost v provedení. Přesto jsme si několik příležitostí vytvořili. V té největší napálil míč do tyče Fikejz. Do vedení tak šel soupeř, který využil naši chybu v rozehrávce a s velkým štěstím tak otevřel skóre.

Do druhého dějství jsme vstoupili výborně, protože jsme dokázali rychle vyrovnat a v šedesáté minutě skóre dokonce otočit. O to větší škoda je, že čtyři minuty před koncem jsme soupeři dovolili z ojedinělé akce vyrovnat.

I přes remízu si však u hráčů ceníme několika věcí. Kluci už poněkolikáté ukázali, že si dokáží poradit s nepříznivým vývojem zápasu, což vyžaduje velkou dávku mentální odolnosti. Zároveň dokázali ustát silně negativní atmosféru kolem celého utkání, která je v Boleslavi tradiční. A také si poradili s velmi tvrdou hrou soupeře, která především ve druhé půli volala po zranění některého z hráčů. Tohle všechno jsou aspekty, které nám v dalším vývoji a zápasech mohou velmi pomoct.

14.10.2023, 11:00 / 11. kolo, ČLŽ U15

Branky: 33. Novotný, 76. Lajn - 42. Fajt (Čapka), 61. Nešetřil (Čapka)

0, Městský stadion

• FK Mladá Boleslav

Sestava není k dispozici.

Čapoun - Firszt, Koblížek, Rychtařík - Dostál, Kožíšek (56. Hoffman) - Fikejz (56. Nešetřil), Mužík, Machač (41. Janovský), Sukdolák (41. Čapka) - Fajt