SLA Team logo
Team logo PCE

Žáci U15 prohráli se Slavií Praha

Poslední soutěžní zápas podzimní části odehráli naši hráči z kategorie U15 na půdě Slavie Praha. Soupeř z hlavního města byl tentokrát výrazně nad síly našich hráčů, čemuž odpovídá i konečný výsledek.

Hodnocení trenérů:

Slavia v utkání zvítězila naprosto zaslouženě a i konečný výsledek odpovídá průběhu zápasu. Domácí měli fyzickou i herní převahu. Je těžké popsat, které konkrétní činnosti nám dělaly problém, protože lze říct, že soupeř byl skutečně lepší po všech stránkách.

Pro nás je toto utkání obrovskou inspirací do další práce. Sice se těžko Slavii můžeme rovnat po stránce fyzické, ale po stránce fotbalové nám utkání nabídlo pohled na detail technických řešení, které potřebujeme zdokonalit. Zápas je také zkušeností po mentální stránce hry. Tento prožitek nám nabízí ideální prostor pro práci s psychikou našich hráčů. Slavii gratulujeme k výbornému výkonu.

16.11.2023, 14:00 / 13. kolo, ČLŽ U15

Branky: 14. Chadima, 16. Pancíř, 28. Srb, 42. Srb, 50. Barčot, 80. Baroš - 3. Bachratý (Sukdolák), 46. Novák

0, Vladivostocká

• SK Slavia Praha

Sestava není k dispozici.

Skokan - Čapka, Firszt, Rychtařík - Hoffman (50. Kožíšek), Koblížek - Novák, Nešetřil (53. Janovský), Fajt, Sukdolák (50. Fikejz) - Bachratý

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>