FTA Team logo
Team logo PCE

Žáci U15 porazili FTA Praha

Kluci z kategorie U15 zavítali na půdu FTA Praha. Po dvou bodových ztrátách a odloženém zápasu si chtěli spravit chuť a nastavit se na náročný zbytek sezóny. Po vyrovnaném úvodu přebírali mladí Pardubáci otěže zápasu a s chutí si zastříleli. Výsledkem je šestnáct vstřelených branek a spousta pohledných akcí.

Hodnocení trenérů:

Odehráli jsme velmi specifický zápas proti soupeři, který proti nám nastoupil z velké části s o rok mladšími hráči. I přes to nás domácí skvěle celoplošně napadali a nám dělalo velké potíže dostat se ke kombinační hře. Rozhodně se tedy nedá říct, že bychom soupeře jednoznačně přehráli. Druhý poločas naopak splňoval kritéria toho, jak bychom chtěli taková utkání odehrát. Radost máme z toho, že jsme dokázali dát spoustu gólů po krásných akcích, na kterých se podílelo více hráčů. Kluci si vzájemně vycházeli vstříc, spolupracovali a i díky tomu je konečné skóre tak vysoké. Čtyři hráči vstřelili hattrick a například Aleš Sukdolák si k hattricku připsal i sedm krásných asistencí.

Velmi si vážíme toho, že kluci k zápasu i soupeři přistoupili s respektem a pokorou. Věříme, že je zápas za to dostatečně odměnil. Soupeři přejeme, ať vydrží u své systematické práce a velmi sympatického herního projevu, který je nastavený pro rozvoj hráčů. Jsme přesvědčení, že plody jejich práce budou brzy vidět.

04.11.2023, 10:00 / 14. kolo, ČLŽ U15

Branky: 10. Kratochvíl, 14. Koňák - 3. Bachratý, 5. Fajt (Nešetřil), 21. Sukdolák (Rychtařík), 27. Nešetřil (Sukdolák), 33. Nešetřil (Sukdolák), 38. Fajt (Sukdolák), 44. Sukdolák (Fikejz), 50. Bachratý (Fikejz), 58. Nešetřil (Sukdolák), 60. Novák (Kožíšek), 65. Nešetřil (Sukdolák), 66. Sukdolák (Janovský), 70. Novák (Nešetřil), 72. Novák (Sukdolák), 75. Fajt (Novák), 80. Novák (Nešetřil)

0, Doubek

• Football Talent Academy

Sestava není k dispozici.

Čapoun (41. Skokan) - Čapka, Firszt, Rychtařík - Hoffman, Kožíšek - Fikejz (50. Novák), Nešetřil, Fajt, Sukdolák - Bachratý (50. Janovský)

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>