PCE Team logo
Team logo HKR

Žáci U15 remizovali s Hradcem Králové

V domácím utkání proti Hradci Králové gól nepadl a skončil tak bezbrankovou remízou. Naši hráči si ve druhém poločasu vytvořili několik dobrých příležitostí, ale bohužel je nedokázali využít.

Hodnocení trenérů:

Zápas s Hradcem přinesl spoustu soubojů, faulů, nenávisti a zoufale málo fotbalu. My si v první půli nechali vzít herní odvahu. Příliš dlouho nám trvalo, než jsme akceptovali, že tento zápas bude hodně o bojovnosti, bolesti a pevných nervech. Taktika a nervozita měly navrch nad tvořivostí a herní odvahou. Obraz hry byl velmi hektický, neurovnaný a fotbalově slabý.

Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší. Dokázali jsme si vytvořit několik dobrých příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Soupeře jsme k vážnějšímu ohrožení brány nepustili. Jsme rádi za to, jak hráči dokázali zareagovat na první poločas a svůj výkon posunout o level výš. Oceňujeme i to, že kluci nepodlehli atmosféře a snažili se koncentrovat na svůj výkon.

Ačkoliv s kvalitou utkání spokojení nejsme, tak můžeme říct, že nám zápas nabídl spoustu cenných poznatků a zkušeností. Zejména po mentální stránce byl u hráčů v průběhu zápasu vidět vývoj, který byl pozitivní a my s ním budeme i nadále pracovat. Pokud by chtěl český fotbal hledat odpověď na otázku, proč nemá tolik tvořivých hráčů, tak v tomto utkání by mohl najít řadu podnětů, které by mu mohli pomoci onu odpověď najít.

11.11.2023, 10:00 / 15. kolo, ČLŽ U15

Statistiky nejsou k dispozici.

0, UMT Ohrazenice

Skokan - Firszt, Dostál, Rychtařík - Koblížek, Kožíšek - Novák (76. Fikejz), Janovský (52. Nešetřil), Fajt, Sukdolák (57. Čapka) - Bachratý (66. Hoffman)

• FC Hradec Králové

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>