(0:0)
Team logo CEB
U-14

Výhra nejtěsnějším brankovým rozdílem!

Přinášíme vám hodnocení ze sobotního utkání, ve kterém se nám podařilo porazit SK Dynamo České Budějovice.

Hodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Do utkání se nám podařilo vstoupit velmi aktivně! Soupeře jsme zaskočili svým pohybem a snahou řešit situace konstruktivně. Po prvních 20. minutách nás může mrzet jenom finální fáze, ve které jsme si počínali nepřesně a s nedostatečným důrazem! Postupně se hra vyrovnala. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, ztráceli jsme laciné míče a Budějovice nás jednoznačně přehrávali. Rozhodující branku jsme dali po rychlém výkopu Tomáše Frinty, ze kterého jsme se dostali do rychlého protiútoku. Finální část celé akce skvěle vyřešil Petr Zima, který přesnou přihrávkou našel Honzu Horáka, 1:0 vedeme! Absolutorium si zaslouží hráči za enormní nasazení v posledních minutách, kdy se drtivá většina vydala ze všech svých sil. Jsme rádi, že se nám utkání podařilo dotáhnout do vítězného konce, ale stále máme velké rezervy, na kterých je potřeba pracovat. A to nejenom po sportovní stránce ...

21.10.2023, 13:00 / 12. kolo, ČLŽ U14

Branky:Horák Jan