((7:1))
Team logo HKR
U-13

Výborný výkon týmu U13 přinesl vítězství nad Hradcem Králové

V 7. kole ČLŽ U13 jsme hostili soupeře z Hradce Králové. O vítězství domácího týmu nejvíce rozhodlo prvních třicet minut zápasu.

Hodnocení trenérů: V první třetině utkáni jsme na hřišti dominovali, byli jsme ve všem lepším týmem, díky tomu jsem šli do vedení 7:0. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, dvakrát se prosadil i soupeř. Do třetí části utkání jsme šli s tím, že se chceme vrátit ke hře z první třetiny, hrát více na míči a do volného prostoru, to se nám dařilo, až do konce utkání. Celkově jsme zanechali velmi dobrý dojem a zaslouženě jsme zvítězili.

16.09.2023, 10:00 / 7. kolo, ČLŽ U13

Branky: Svoboda Adam (Hruška Vít), Pávek Jakub, Pávek Jakub (Valach Kamil), Valach Kamil (Valach Lukáš), Pávek Jakub, Čížek Radek (Petr Daniel), Kmoníček Matyáš, Svoboda Adam (Zerzán Vojtěch), Svoboda Adam (Valach Lukáš), Svoboda Adam (Kmoníček Matyáš), Hruška Vít, Bohuněk Lukáš (Čížek Radek), Kmoníček Matyáš (Svoboda Adam)