FK Pardubice
MBO Team logo
3 7
((1:4))
Team logo PCE
U-13

Zasloužené vítězství na hřišti Mladé Boleslavi

V 10.kole ČLŽ U13 nás hostil soupeř FK Mladá Boleslav. Základ k našemu vítězství jsme dali v první desetiminutovce.

Hodnocení trenérů: K dnešnímu vítězství jsme dali základ hned v úvodních minutách. Soupeř bránil v bloku a spoléhal na rychlé protiútoky, ale nám se dařilo soupeřovu obranu překonávat a v první desetiminutovce vstřelit tři branky, první třetinu jsme odehráli velmi dobře a byli jsme lepším týmem. Ve druhé třetině se hra začala vyrovnávat, soupeř začal aktivně napadat a nám se v některých momentech nedařilo reagovat na presink soupeře. Průběhu druhé třetiny odpovídal i výsledek, když oba týmy vstřelily po jedné brance. Ve třetí třetině jsme vytvořené šance dokázali proměnit a díky tomu jsme rozhodli o našem vítězství.
Team logo Team logo

Detaily utkání

07.10.2023, 11:00 / 10. kolo, ČLŽ U13
 • Statistiky

  Branky: Kmoníček Matyáš (Kubeš Filip), Valach Kamil (Zerzán Vojtěch), Čížek Radek, Valach Lukáš (Kubeš Filip), Čížek Radek, Bohuněk Lukáš (Levai Jan), Čížek Radek (Kmoníček Matyáš)

 • Diváci

  50, Městský stadion

 • FK Mladá Boleslav

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Wawrzacz Lukáš, Chábera Jakub, Valach Lukáš, Hruška Vít, Valach Kamil, Zerzán Vojtěch, Kubeš Filip, Žampach Jakub, Pospíšil Tobiáš, Pávek Jakub, Čížek Radek, Kmoníček Matyáš, Levai Jan, Bohuněk Lukáš,

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>

Sdílet článek