PCE Team logo
Team logo CEB

Výhra nad Českými Budějovicemi

Ve 14.kole ČLŽ U13 jsme hostili velmi kvalitního soupeře SK Dynamo České Budějovice. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a rozhodnutí přišlo až v poslední třetině zápasu.

Hodnocení trenérů: Dnešní utkání bylo náročné po všech stránkách, utkali jsme se s velmi vyspělým a kvalitním soupeřem. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, soupeř měl lepší vstup do utkání, my jsme zase byli lepší ve druhé třetině. Chválíme všechny hráče, ceníme si výkonu a přístupu, třikrát v utkání jsme museli dotahovat nepříznivé skóre, přesto se nám podařilo výsledek otočit a utkání dovést do vítězného konce.

05.11.2023, 11:00 / 14. kolo, ČLŽ U13

Branky: Levai Jan (Zerzán Vojtěch), Svoboda Adam (Petr Daniel), Svoboda Adam, Kmoníček Matyáš (Bohuněk Lukáš), Valach Kamil, Kmoníček Matyáš (penalta), Pávek Jakub (Hruška Vít)

100, UMT Ohrazenice

Wawrzacz Lukáš, Valach Lukáš, Hruška Vít, Valach Kamil, Levai Jan, Bohuněk Lukáš, Kubeš Filip, Zerzán Vojtěch, Pávek Jakub, Petr Daniel, Kmoníček Matyáš, Svoboda Adam,

• SK Dynamo Č. Budějovice

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>