SPB Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Strahovská remíza našich žen

Proti domácím hráčkám Sparty Praha B podaly naše ženy výborný výkon a remíza je pro nás v tomto případě spíše ztráta dvou bodů než zisk jednoho bodu z venku…

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „Na zápas prvního s druhým jsme se moc těšili, neboť Sparťanky (na rozdíl od některých jiných družstev v soutěži) se za všech okolností snaží "hrát fotbal" a neuchylují se pouze k nákopům a rychlým brejkům. Navíc jsme Spartě měli co oplácet, neboť ve druhém kole jsme jim doma vysoko podlehli a o motivaci tak nebyla nouze. Celý zápas měl vysoké tempo, byl plný hezkých fotbalových momentů a určitě se jednalo o vyvrcholení podzimní části 2. ligy žen. Více ze hry a také více šancí si vytvořily v utkání naše hráčky, ale bohužel nás několikrát zklamala koncovka, nebo nás vychytala domácí gólmanka. Z konečné remízy jsme velmi zklamaní, ale z našeho výkonu jsme naopak nadšení. Kromě přesnějšího zakončení a několika málo chyb v obranné fázi nemáme našim hráčkám co vytknout a všechny za předvedený výkon na Strahově chválíme.“

29.10.2022, 14:30 / 9. kolo, 2. liga žen

58. Lindáková, 89. Tomanová - 49. Ninczová, 67. Kupková. Rozhodčí: Štěpánková, Hrušková, Plátková. Delegát: Navrátilová.

0, TCM Praha - Strahov

• AC Sparta Praha B

Sestava není k dispozici.

Krejčí - Matějková, Kupková, Holcová, Němcová (62. Kružíková) - Neradová, Solničková (75. Urbancová), Novotná - Hýlová, Ninczová (81. Mikulecká), Fialová.