PCE Team logo
Team logo LIS
Ženy A

Vydřená výhra v posledním podzimním kole 2. ligy žen

Na umělé trávě v Ohrazenici byl v neděli k vidění velmi napínavý zápas dvou kvalitních družstev z čela druhé ligy. Naše ženy byly nakonec úspěšnější a získaly velmi cenné 3 body.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „Na závěr podzimu jsme odehráli asi nejtěžší domácí zápas. Brno přijelo velmi dobře připravené a předvedlo výborný výkon. Naše hráčky nezůstaly pozadu a k vidění tak byl zápas velmi dobré úrovně. Nakonec jsme vítezství "urvali" trochu i silou vůle a musíme všechny hráčky pochválit, neboť utkání pro ně bylo velmi těžké jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Tímto zápasem byla ukončena podzimní část 2. ligy žen a nás velmi těší, že se náš mladý tým, který byl před sezonou výrazně oslaben odchody mnoha hráček základní sestavy, drží stále na čele velmi vyrovnané tabulky.“

06.11.2022, 14:00 / 10. kolo, 2. liga žen

18. Solničková, 50. Kupková - 28. Komárková. Rozhodčí: Kánská, Navrátilová, Brzková.

0, UMT Ohrazenice

Krejčí - Matějková, Holcová, Kupková, Němcová - Novotná, Neradová, Solničková - Kružíková (76. Mandelíková), Ninczová (82. Vrabcová), Hýlová (57. Urbancová).

• SK Líšeň

Sestava není k dispozici.