HER Team logo
Team logo PCE
WU-18

Juniorkám se v Brně bohužel nedařilo

V utkání v Brně jsme po většinu utkání tahali za kratší konec, a přestože jsme se ve druhé půli nadechovali k obratu, nakonec jsme odjeli bez bodového zisku.

Od začátku zápasu jsme byli pod mírným tlakem, domácí hráli aktivně a vytvářeli si šance. Jen díky golmance Denče Malíkové jsme v první půli inkasovali jen jednou, dalších několik šancí pochytala. My jsme moc nebezpeční nebyli, za nerozhodného stavu šla Joly Pávková sama na bránu, ale domácí brankářka ji vychytala.

Na začátku druhé půle domácí pokračovali v aktivní hře, ale tu jsme pak utlumili vstřelenou brankou, když po pěkné akci Joly Pávkové skórovala Verča Hlaváčová. Zanedlouho jsme šli do vedení po krásné střele Terky Skalové. Hru se nám celkem podařilo vyrovnat, vzadu jsme nebyli pod takovým tlakem a hra se zlepšila. Paradoxně v této situaci jsme pak před koncem udělali další dvě velké chyby, které domácí potrestali a otočili zápas zase ve svůj prospěch.

V zápase se nám navíc bohužel zranili dvě hráčky a situace před těžkým zápasem se Slavií Praha není zrovna růžová. Chválíme Denču Malíkovou za předvedený výkon, zbytek týmu má jednoznačně navíc, budeme pracovat na zlepšení.

Ondřej Kumpan, trenér Pardubic: Dnešní utkání se bohužel nehodnotí moc dobře. Na domácích bylo vidět, že chtějí odčinit předchozí dva nezdary, vypracovali si více šancí a byli aktivnější. Nás držela ve hře Denča Malíková, která odchytala výborný zápas. Ve druhé půli jsme se trochu zlepšili, podařilo se nám otočit skóre, ale bohužel jsme se pak dopustili dalších chyb, které soupeř potrestal. Přestože jsme neodehráli moc dobrý zápas, prohrát jsme v něm nemuseli. Bohužel děláme velké chyby, které soupeři trestají.

10.09.2023, 11:00 / 4. kolo, 1. liga WU18

Branky: 24., 76. Cikánová, 80. Veselá - 52. Hlaváčová, 63. Skalová. Rozhodčí: Fraňková - Koryčanská, Šabacká

100, Brno, H. Heršpice

• Loko Brno Horní Heršpice

Sestava není k dispozici.

Malíková – Kubištová, Smejkalová (80. Kolářová), Kožíšková (80. Kovaříková), Mandelíková (46. Kožíšková A.) – Vamberová (60. Macková), Hladová (45. Dytrtová), Pávková – Ptaszeková (46. Skalová), Hlaváčová, Kozáková

Autor článku: Kumpan Ondřej