(4:0)
WU-18

Juniorky propadly na Slovácku

Na Slovácku jsme neodehráli dobré utkání a vysoko jsme prohráli.

Utkání na Slovácku se nám vůbec nepovedlo. Ráz určil náš špatný vstup do zápasu, hned ve druhé minutě jsme nepohlídali náběh za obranu a prohráváme. Za dalších pět minut znamenala nedůslednost při bránění druhou branku. Domácí byli na koni, hráli aktivně a dostali nás pod tlak. My jsme se k ohrožení soupeřovy branky první půli moc nedostali. Do půle jsme inkasovali ještě dvakrát.

Po přestávce jsme se dostali více do zápasu, pár slušných kombinací jsme ale nedotáhli do gólového zakončení. Domácí byli efektivnější a skórovali ještě dvakrát. V obranné fázi děláme opakovaně velké chyby a na vstřelené góly se hrozně nadřeme.

Ondřej Kumpan, trenér Pardubic: Utkání se nám hrubě nepovedlo. V první desetiminutovce dvakrát inkasujeme a na Slovácku se to těžko dohání. Domácí hráli s chutí, byli aktivnější, my jsme se pořádně do ničeho nedostali. Hru se nám podařilo trochu srovnat až ve druhé půli, kdy už bylo prakticky rozhodnuto. Konečně jsme si vypracovali nějaké šance, ale neproměnili jsme. Naopak jsme ještě dvakrát inkasovali. Na utkání musíme rychle zapomenout a připravit se na zbývající zápasy podzimu.

14.10.2023, 14:00 / 8. kolo, 1. liga WU18

Branky: 2. Chodurová, 7. Bučková, 37. Hubová, 39. Hanáčková, 55. Sluková, 58. Kočendová. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Zelený - Vlk, Jahoda.