DUK Team logo
Team logo PCE
WU-18

Zápas na Dukle se juniorkám nevydařil

Juniorkám se zápas na Dukle nevydařil ani herně ani výsledkově.

Zápas na Dukle se nám bohužel vůbec nevydařil. Už od začátku utkání byla větší snaha a aktivita na domácích kopačkách. Naše útočné snahy končily někde před vápnem. V první půli jsme měli jednu dobrou šanci a měli jsme kopat penaltu za jasnou ruku, ale té jsme se nedočkali. Domácí měli nebezpečné střely po větru v první půli, a po jedné z nich z přímého kopu, který Áďa Smutná dobře vyrazila, jsme situaci nedohráli a domácí z dorážky skórovali.

Ve druhé půli jsme byli mnohem aktivnější, ale do pořádné šance se nám nedařilo prokousat. A tak opět udeřilo na druhé straně, kdy po rohovém kopu neobsazená hráčka navýšila vedení domácích. V závěru jsme nevyužili ani desetiminutovou přesilovku, kdy dostali domácí červenou kartu. Na utkání raději rychle zapomenout.

Ondřej Kumpan, trenér Pardubic:

Utkání se nám vůbec nevydařilo. Oba góly jsme dostali po standardních situacích. Utkání celkově moc šancí nenabídlo, ale Dukla šla za vítězstvím více než my, což je pro mě velké zklamání. Zaváhání musíme napravit v posledním podzimním zápase doma s Libercem.

17.11.2023, 12:00 / 12. kolo, 1. liga WU18

Branky: 35. Uchytilová, 76. Kučerová

ŽK 1:2. ČK 1:0 (80. Uchytilová)

Rozhodčí: Kánská - Brzková V., Brzková A.

50, hř. Praha, UMT Juliska

• FK Dukla Praha

Sestava není k dispozici.

Sestava: Smutná – Kubištová (70. Ivaničová), Smejkalová, Kovaříková (65. Valentová), Kožíšková T. – Dytrtová, Macková, Vamberová (65. Ptaszeková) – Pávková, Skalová (46. Hlaváčová), Kaurová (46. Kožíšková A.)

Autor článku: Ondřej Kumpan

Autor fotografie: Bidlo Vladimír