9 2
(3:1)
WU-13

Mladší žákyně nestačily na Spartu

Třetí venkovní utkání v řadě, tentokrát na půdě pražské Sparty, se nám nevydařilo.

V neděli 10. září 2023 jsme ve velkém vedru odehráli již třetí venkovní utkání a hned na půdě silné Sparty. Opět nás v úvodu trápila pasivita z naší strany a do dvacáté minuty jsme prohrávali 3:0. Poté jsme obraz hry vyrovnali a ve 34. minutě se povedenou individuální akcí poprvé v lize prosadila Viki Douděrová.

Místo aby nám tento dílčí úspěch vlil sebevědomí do žil, tak nás nekoncentrovaný přístup a špatné bránění na začátku druhého poločasu srazil do kolen a po dvou minutách nám soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek 5:1. Pak se dá říci, že jsme drželi zuby nehty skóre, tak aby nenarůstalo, sem tam se objevila ojedinělá povedená akce, která však nevedla k vážnějšímu ohrožení branky soupeře. Poté v zápase nastaly dvě desetiminutovky naší zlepšené hry, avšak vždy zakončené dvěma góly Sparty a skóre narostlo na hrozivých 9:1. Ke konci se nám povedla pěkná rychlá akce po pravé straně, kdy Dáda Šolcová potáhla po pravé straně míč a dlouhou přihrávkou vyslala do sólového úniku Aničku Petrákovou, která se dokázala prosadit přes obranu Sparty a upravila svým šestým gólem v ročníku na konečných 9:2.

Sparta vyhrála zcela zaslouženě a nás může těšit fakt, že jsme alespoň dokázali skórovat v každém doposud odehraném ligovém utkání.

10.09.2023, 11:00 / 3. kolo, 1. liga WU13

Branky: 7. Kratochvílová, 11., 36., 37. Gablíková, 20., 64., 67. Kovářová, 50. Jínová, 52. Piovarči - 34. Douděrová, 69. Petráková. Bez karet. Rozhodčí: Lukeš.