(3:0)
Team logo TEP
WU-13

Mladší žákyně po týdnu znovu vysoko zvítězily

V neděli 1. října 2023 jsme na domácím pažitu přivítali v rámci ligy mladších žákyň holky z Teplic. Za ideálního počasí pro fotbal jsme sehráli z naší strany velmi kvalitní utkání.

Náš soupeř měl před sebou těžký úkol, jelikož před naším zápasem nastoupilo několik dívek Teplic ještě do ligového zápasu starších žákyň. Tímto bych ale nechtěl snižovat výkon našich holek, jelikož k zápasu od první minuty přistoupily v plném nasazení a podařenou kombinační hrou od začátku soupeře přehrávaly. Povedenou střelou z dálky se prosadila Sára Jiráčková a svým gólem nám dodala potřebný klid do dalšího vývoje zápasu. Začali jsme hrát kombinační fotbal a všechny holky přidaly ruku k dílu kvalitním výkonem. Do poločasu jsme poté přidali další dva góly.

V druhém poločasu začal soupeř díky únavě odpadat a skóre narostlo na konečných 9:0. Děvčata se prosadila jak po hezkých kombinacích, tak po individuálních akcích. I přes ojedinělá drobná zaváhání podala skvělý výkon Ema Svobodová, která ze své pozice s bravurou řídila obranu týmu korunovanou čistým kontem a zároveň se při standardních situacích zapojila i do útočné fáze. Všechny holky zasloužily za předvedenou hru velkou pochvalu.

01.10.2023, 16:00 / 6. kolo, 1. liga WU13

Branky: 7., 49. Jiráčková, 17., 58., 61. Petráková, 29. Šolcová, 37. Flekačová, 44. Douděrová, 64. Mrázková