7 2
((2:2))
WU-13

Mladší žákyně neudržely poločasový výsledek

V sobotu 21. října 2023 jsme se v Edenu postavili v rámci 9. kola ligy MŽ domácí Slávii.

První vyloženou šanci si vypracovala naše děvčata, avšak do vedení se dostala Slavia a po dvaceti minutách už 2:0,i přestože jsme hráli více než vyrovnanou partii. To se projevilo v posledních patnácti minutách prvního poločasu, kdy se nám i díky proměněné penaltě podařilo srovnat skóre na poločasových 2:2.

Do druhého poločasu jsme vstupovali se zvýšeným sebevědomím, z čehož vyplynuly nebezpečné situace před brankou soupeře. Zlomový moment dobře rozehraného zápasu přišel ve 43. minutě, kdy se ve středu hřiště prosadila domácí hráčka a utěšenou střelou ze střední vzdálenosti zvýšila na 3:2. Toto opětovné vedení domácích poznamenalo naše holky, do té doby hrající výborný fotbal, jak po fyzické stránce, tak hlavně po psychické. Ještě do 55. minuty jsme drželi vyrovnanou hru a vytvořili jsme si pár příležitostí k vyrovnání, ale bez úspěchu. Poté jsme během dvou minut inkasovali dvě branky v rychlém sledu a již jsme se nezmohli na nějakou odpověď. Nakonec jsme padli 7:2.

Je velká škoda, že jsme ve druhém poločasu nedokázali navázat na vynikající výkon z toho prvního a slibné poločasové skóre 2:2 jsme nepřetavili v bodový import ze hřiště soupeře.

21.10.2023, 12:00 / 9. kolo, 1. liga WU13

Branky: 4., 19., 70. Nemcová, 43., 55. Krakowitzerová, 57. Blažková, 70+1. Lhotská - 23., 33. z PK Petráková. Bez karet. Rozhodčí: Houdek.