LNB Team logo
Team logo PCB
Muži B

Těsná prohra rezervy v Lubinu

K dalšímu přípravnému zápasu zajížděla pardubická rezerva do polského Lubinu, kde se utkala s rezervou místního Zaglebie, která hraje třetí nejvyšší soutěž.

V první půli měli více ze hry hosté, kteří se ale nedokázali prosadit gólově. Ve druhé půli aktivita přešla na kopačky domácích hráčů a v 74. minutě vstřelil jedinou branku zápasu Mateusz Kizyma, jenž tak rozhodl o těsné výhře domácích v poměru 1:0.

Pavel Němeček, trenér FK Pardubice B: " Z naší strany to bylo utkání dvou různých poločasů. V tom prvním jsme soupeře herně zatlačili na vlastní polovinu, ale chyběla tomu všemu finální fáze, kdybychom ohrozili branku soupeře. Druhý poločas byl zase soupeř aktivnější. Chyběla nám organizace a to jak v útočné tak i v obranné fázi. Jedním z elementů bylo i to, že středeční utkání nás stálo dost sil. "

10.02.2024, 11:00 / 0. kolo, Přátelská utkání

Branka: 74. Kizyma.

0, UMT Lubin

• Zaglebie Lubin B

Sestava není k dispozici.

• FK Pardubice B

Šmíd (46. Šimon) - Svatoš, Svoboda (60. Jindra), Halász, Lupač - Jarkovský - Míšek, Mukwelle, Machů (46. Novák), Pandula - Brychnáč (70. Machů).

Autor článku: Lukáš Ouředník