FK Pardubice
JIH Team logo
0 1
(0:0)
Team logo PCE
U-17

U17 v prvním mistrovském utkání zvítězila nad Jihlavou

V sobotu zajížděla sedmnáctka na Vysočinu, kde se setkala v prvním mistrovském utkání jarní části s Jihlavou. Utkání se schylovalo k bezbrankové remíze, které nakonec v závěru rozhodl vítěznou brankou střídající Jeřáb.

Komentář trenérů FK Pardubice:

V prvním poločase byla na našich kopačkách cítit zbytečná nervozita, kdy jsme některé situace pod tlakem neřešili s takovým klidem, jako bychom si představovali. Naše kombinace tak většinou končila před pokutovým územím soupeře ztrátou či střelou. Ve druhém dějství jsme svoji hru zklidnili, díky čemuž jsme v přechodové fázi byli daleko více úspěšnější a dokázali se plynuleji dostávat do útočné třetiny soupeře. Trpělivost nakonec přinesla ovoce, kdy jsme díky skvěle kombinačně vyřešené situaci dokázali šťastně vstřelit vítěznou branku.

První mistrovská utkání bývají vždy trošku specifická, kdy hráčům častokrát probíhá hlavou spousta myšlenek. O to více si ceníme týmového nastavení ve 2. poločase, díky čemuž si odvážíme cenné 3 body.

Team logo Team logo

Detaily utkání

02.03.2024, 13:15 / 16. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branka: 84. Jeřáb (Tareš).

  ŽK: 20. Tareš, 84. Beránek.

 • Diváci

  140, hřiště Jihlava

 • FC Vysočina Jihlava

  Široký - Novotný, Exner, Vodička, Hájek (85. Tlačbaba), Vopršal, Ritter, Pospíchal (72. Dohnal), Bartes (62. Urbánek), Palán, Sklenář (62. Jančok).

 • FK Pardubice

  Hudák - Dostál, Tareš, T. Pražák, Kosek, Čáslavka (57. Zima), Pešek, Hendrych (70. Vrážel), Urban (57. Nesládek), Kvaček (70. Jeřáb), Beránek (77. Nekvinda).

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek