FK Pardubice
PCE Team logo
3 0
(1:0)
Team logo DUK
U-17

U17 na domácí půdě přehrála Duklu Praha

Sedmnáctka si i v druhém jarním utkání připisuje vítězství. Po brzké souhře Peška s Kvačkem se dlouho ani jeden z týmů nemohl gólově prosadit. Zápas se nakonec jasně překlopil až v závěru, kde se nejprve po skvěle zahrané standardní situaci Zimy prosadil Tareš, načež třešničku na dort položil ránou do šibenice střídají Nekvinda.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Do utkání jsme vstoupili velmi sebevědomě a klidně, což se výrazně podepsalo na plynulosti naší hry v úvodních 25 minutách. I přes vysoký presink soupeře jsme dokázali skvěle řešit herní situace a diktovat tempo hry, což vyústilo vedoucí brankou. Naše hra poté však přestala být efektivní, kdy jsme nedokázali být trpěliví v práci s hloubkou hřiště a situace si zbytečně komplikovali často individuálním řešením bez součinnosti více hráčů. Soupeře, který byl velmi dobře fyzicky a organizovaně připraven, jsme tak zbytečně pouštěli do osobních soubojů, z kterých často vycházel vítězně. Ve 2. poločase se hrál ještě více intenzivní a vyrovnaný fotbal. Obě mužstva se tlačila za dosažením gólu, což přineslo několik příležitostí ke skórování. Díky velké obětavosti hráčů našeho týmu jsme nakonec dokázali udržet čisté konto, a naopak v závěru duelu dvě branky do soupeřovy sítě přidat.

Celý tým dnes odvedl fantastickou práci a je potřeba smeknout, jakým způsobem si za svým vítězstvím v opravdu náročném utkání šel. Zároveň jsme rádi, že jsme i přes vysoký časoprostorový tlak situace řešili ještě o něco odvážněji a sebevědoměji než v předchozích utkáních, což nás zase posouvá o kus dále v práci v limitních situacích.

Team logo Team logo

Detaily utkání

09.03.2024, 14:45 / 17. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 22. Kvaček (Pešek), 87. Tareš (Zima), 90. Nekvinda

  ŽK: 56. Čáslavka, 73. Nesládek, 81. Tareš, 90. Nekvinda - 52. Marcol

 • Diváci

  50, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Hudák - Dostál (30. Hendrych), Tareš, T. Pražák, Kosek, Čáslavka, Pešek, Vrážel (58. Zima), Urban (67. Nekvinda), Kvaček (67. Jeřáb), Beránek (58. Nesládek)

 • FK Dukla Praha

  Šmidmajer - Kolínek (80. Artim), Tuček, Marcol, Zajíček, Nedbal, Korbel, Bednář (69. Braun), Breburda (69. Holeček), Kejmar (46. Kroupa), Zouhar (80. Brůna)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek