BOH Team logo
Team logo PCE

Žáci U15 remizovali s Bohemians 1905

V úvodním kole jarní části České ligy žáků U15 náš tým remizoval na půdě pražských Bohemians 1905. Mladí Pardubáci dlouho drželi jednogólové vedení, ale tři minuty před koncem o něj bohužel přišli a jejich první soutěžní zápas tak skončil dělbou bodů.

Hodnocení trenérů:

Odehráli jsme fotbalové utkání, které svojí úrovní bylo až nedůstojné vůči soutěži, kterou hrajeme. Kromě jiných aspektů kvalitu hru ovlivnilo i velmi malé hřiště, které nedávalo příliš mnoho prostoru ke kombinaci, což jednoznačně vyhovovalo domácímu týmu. Nutno říct, že i přes ztížené podmínky jsme si ve hře s míčem měli poradit lépe. Chyběla nám větší chuť podstoupit osobní souboje, což bylo znát především ve středové řadě. Při každé naší ztrátě míče následoval dlouhý míč do naší obranné řady, což bylo náročné nejen fyzicky, ale i psychicky. Nám se po hlavičkových soubojích nedařilo získávat odražené míče, takže naše ztráta znamenala nejen dlouhý míč a souboje, ale i to, že hra skončila až v našem pokutovém území.

V konečném součtu je remíza spravedlivá. I domácí si vytvořili několik dobrých příležitostí ke skórování a nás několikrát podržel jistě chytající brankář Skokan. Pro naše hráče byl tento zápas přínosný tím, že se s podobným stylem hry soupeře budou v budoucnu setkávat stále častěji. Domácím gratulujeme k získanému bodu. My svůj cíl nesplnili. V dalším zápase budeme muset předvést výrazně lepší výkon, abychom mohli být se svojí prací spokojení.

09.03.2024, 14:30 / 17. kolo, ČLŽ U15

Branky: 21. Doležal, 77. Lagomarsino - 17. Novák (Sukdolák), 51. Bachratý (Sukdolák)

0, UMT SK Újezd Praha 4

• Bohemians Praha 1905

Sestava není k dispozici.

Skokan - Čapka, Firszt, Rychtařík (60. Vavřina) - Mužík, Kožíšek - Hoffman (60. Dostál), Nešetřil - Novák (60. Fikejz), Bachratý, Sukdolák

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>