FK Pardubice
PCE Team logo
3 0
(1:0)
Team logo KLA
U-15

Žáci U15 porazili Kladno

V prvním jarním domácím utkání narazili Pardubáci z kategorie U15 na soupeře z Kladna. Po jednogólové první půli naši hráči soupeře definitivně zlomili v půli druhé a po vítězství 3:0 si tak připsali tři body.

V úvodu zápasu jsme dokázali být trpěliví ve výstavbě hry. Snažili jsme se rozběhat střední blok soupeře a následně hledat přihrávky přes pětičlennou obranu hostů. Z několika dobrých situací jsme však vytěžili jen jednu branku. S přibývajícím časem jsme začínali ztrácet kompaktnost, což se projevovalo v nedostatečném tlaku na hráče s míčem. Byli jsme daleko od sebe a sympaticky hrající Kladno se tak dostávalo na naší polovinu.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem pracovat víc jako celek v obranné fázi, což se nám vyplatilo. Rychle vstřelený druhý gól nám dodal větší jistotu. Přesto naší hře scházel větší klid. Především v meziprostorech nám míč často uskakoval a docházelo ke zbytečným ztrátám. Vítězství však hodnotíme jako zasloužené. Taktéž jsme rádi za udrženou nulu.

Po dvou tréninkově ,,rozbitých" týdnech potřebujeme začít znovu pracovat na intenzitě a náročnosti naší hry, což bude jednoznačný cíl do dalších týdnů. Závěrem bychom chtěli ocenit všechny kluky z kategorie U14, kteří do utkání nastoupili a svým výkonem přispěli k vítězství.

Team logo Team logo

Detaily utkání

16.03.2024, 12:30 / 18. kolo, ČLŽ U15
 • Statistiky

  Branky: 13. Sukdolák, 46. Novák (Valenta), 72. Fikejz (Čapka)

  ŽK: 59. Hoffman, 79. Fikejz - 25. Frič

 • Diváci

  0, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Magada - Firszt, Koblížek, Valenta (69. Vavřina) - Kožíšek, Dostál (60. Houdek) - Nešetřil (52. Saňák), Hoffman - Novák (69. Fikejz), Bachratý (69. Horák), Sukdolák (60. Čapka)

 • SK Kladno

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek