SPA Team logo
Team logo PCE
WU-18

Juniorky prohrály na Spartě

Domácí favorit potvrdil svoje kvality a v utkání zaslouženě zvítězil.

Domácí byli v utkání jasným favoritem a svou roli potvrdili. Předpokladem úspěchu v takto těžkých zápasech je vydržet co nejdéle bez inkasovaného gólu. To se nám však dařilo jen do desáté minuty. Do obrany jsme opět odehráli velmi dobrý zápas, v útoku jsme se dostali do nebezpečného ohrožení až ve druhé půli, tři dobré šance jsme ale neproměnili. Pětkrát jsme inkasovali, ale některé branky byly zbytečně laciné. Kromě vstřelených branek jsme domácím příliš dalších šancí nepovolili.

Přes vysokou prohru holky chválíme za odmakaný zápas.

31.03.2024, 11:00 / 16. kolo, 1. liga WU18

Branky: 9. Balászová, 20. Stibůrková, 40. Trachtová, 57. Oudránová, 61. Hotovcová Bez karet.

Rozhodčí: Holakovská - Lábusová, Brzková A.

50, TCM Strahov, UMT

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.

Malíková – Kubištová, Smejkalová, Čapková, Valentová – Vamberová (65. Dytrtová), Macková (65. Vrabcová) – Kozáková, Hladová (65. Kovaříková), Pávková (30. Ptaszeková) – Hlaváčová

Autor článku: Kumpan Ondřej

Autor fotografie: Opltová Marcela