LIB Team logo
Team logo PCE
WU-18

Juniorky vyšly v Liberci bodově naprázdno

V posledním utkání základní části prohrály juniorky v Liberci.

V posledním utkání základní části nás čekal třetí tým tabulky z Liberce. Výsledkově se nám na jaře nedaří a tento zápas výsledkovou mizérii pouze potvrdil. Zápas byl hodně o běhání a bojovnosti, bez nějakého většího množství brankových příležitostí. Domácí šli brzy do vedení, když nám propadl míč k domácí hráčce, která nezaváhala. Domácí jsme pustili v první půli ještě do jedné vyložené šance, ale Šárka Bálková výborně zakročila. Chvíli před koncem půle se do vyložené šance dostala Kamča Vamberová, ale její hlavička z malého vápna skončila v náručí domácí golmanky.

Nástup do druhé půle se povedl domácím, když nejprve ve vyložené šanci neproměnili, ale po chvíli se vydařenou střelou dostali do dvougólového vedení. Nám se brzy podařilo snížit, ale další snaha o vyrovnání přišla vniveč, k ohrožení domácí branky jsme se moc nedostali.

Takže jsme další zápas prohráli o gól a čeká nás pět náročných utkání nadstavby.

21.04.2024, 14:00 / 18. kolo, 1. liga WU18

Branky: 15., 50. Chládková - 59. Hlaváčová. Bez karet.

Rozhodčí: Marušinová - Nováková, Kubíčková.

50, Chrastava

• FC Slovan Liberec

Sestava není k dispozici.

Bálková - Kubištová, Smejkalová, Čapková, Valentová - Dytrtová (55. Ptaszeková), Vamberová (70. Kovaříková), Macková - Kozáková, Hlaváčová, Hladová

Autor článku: Kumpan Ondřej

Autor fotografie: Bidlo Vladimír