TEP Team logo
Team logo PCE
WU-13

Mladší žákyně zvládly utkání v Teplicích

V neděli 17. března 2024 absolvovaly mladší žákyně dlouhý výlet do Teplic k 15. ligovému kolu.

Do samotného zápasu holky vstoupily aktivně a hned v úvodu se dostaly do vedení Sárou Jirsákovou. Poté následovaly tři vyložené šance ke zvýšení skóre, avšak zakončení hráček postrádalo potřebný klid. Po zaváhání v obraně naše děvčata nechala vcelku jednoduše soupeřky vyrovnat a dostaly tím dívky z Teplic do sedla. Naše holky najednou ztratily půdu pod nohama a až na výjimky scházela nabídka i aktivní hra, o osobní odvaze nemluvě. Hráčky Teplic této pasáže hry dokázaly využít a ujmuly se v zápase vedení. I přes značnou pasivitu se nám zásluhou hattricku Aničky Petrákové podařilo skóre otočit na 2:4, avšak soupeřky do poločasu stačily snížit na 3:4.

Po změně stran Teplice srovnaly krok na 4:4. Poté se obraz hry začal postupně měnit, naše hráčky přebraly iniciativu a ruku v ruce s lepší fyzickou kondicí přitlačily soupeřky k jejich vápnu a po dvou povedených akcích zvýšily Sára Jirsáková a Valča Vojtíšková na konečných 4:6.

Pozvánka na další utkání: neděle 24. 3. 2024 v 10:30 proti Liberci, hřiště Pardubice - Ohrazenice, UMT.

Michael Petrák, trenér Pardubic:

Jako pozitivum můžu z tohoto utkání vyzdvihnout dobrou kondici holek, díky níž ke konci utkání vyvinuly velký tlak na hráčky Teplic a zápas dovedly k vítěznému konci!

17.03.2024, 14:00 / 15. kolo, 1. liga WU13

Branky: 8. Šumová, 14., 29., 41. Redlichová - 3., 60. Jirsáková, 24., 26., 27. Petráková, 68. Vojtíšková Bez karet. Rozhodčí: Filo.

30, Stínadla, UMT

• FK Teplice

Sestava není k dispozici.

Mrázková - Petráková, Flekačová, K.Křivková, Blažková, Horáčková, Jiráčková, Jirsáková, Vlčejová, Šrámková, Vojtíšková, Žáková

Autor článku: Michael Petrák