FK Pardubice
MBO Team logo
3 2
(3:2)
Team logo PCE
U-17

U17 si na jaře připisuje první porážku, nestačila na Mladou Boleslav

Sedmnáctka nestačila v třetím jarním kole na soupeře z Mladé Boleslavi. Utkání nabídlo v 1.poločase hned 5 branek, v druhém dějství se i přes několik možností k srovnání už skóre neměnilo, a tak si naši svěřenci připisují po dvou vítězstvích první jarní porážku.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Utkání jsme dnes výsledkově nezvládli, a to zejména kvůli špatnému výkonu v 1.poločase. Naší hře chyběla organizace, koncentrace na fotbal a samotné elementární nasazení. Výsledkem byly 3 inkasované branky v úvodních třetici minutách hry. Po přestávce se náš výkon výrazně zvedl, a to zejména díky aktivitě bez míče, kterou jsme dostávali soupeře častěji pod tlak. Zároveň jsme byli schopni vytvářet více možností pro kombinaci, a tak se hra začala odehrávat často na polovině domácích s míčem na našich kopačkách. V útočné třetině jsme však byli neefektivní, kde jsme bohužel buď naráželi na tvrdou defenzívu Boleslavi s velmi dobře chytajícím Kolářem, nebo jsme skvěle se vyvíjející situaci prováhali pozdní či nepřesnou přihrávkou.

Dnešní utkání ukázalo, že základem jakéhokoliv úspěchu je pracovitost a odhodlání od samotného začátku. Na tento stavební kámen se poté nabalují herní dovednosti a další faktory. Naše hra tyto parametry snesla až v druhém dějství, což by měl být podnět a inspirace do dalších utkání.

Team logo Team logo

Detaily utkání

15.03.2024, 13:15 / 18. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 1. Eichler, 27. Ilco, 33. Kodera - 3. Kvaček, 37. Svoboda

  ŽK:58. Ilco, 62. Fedečko, 77. Gashi - 75. Svoboda, 77. D. Pražák, 83. Kvaček

 • Diváci

  60, UMT Mladá Boleslav

 • FK Mladá Boleslav

  Kolář - Žáček, Kaulfus, Ilco, Eichler (73. Kosorič), Rössler, Kodera, Fedečko (83. Iltis), Ditrich (60. Václavík), Černý (60. Gashi), Ivanytskyy

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, Svoboda, T. Pražák, Kosek (67. Hendrych), Čáslavka (67. Svatoš), Pešek (67. Vrážel), Urban (57. Nesládek), Kvaček, Beránek (57. Nekvinda)

Autor článku: Redakce

Sdílet článek