FK Pardubice
PCE Team logo
1 1
(0.1)
Team logo LIB
U-17

U17 si body s Libercem rozdělila

V 19. kole Celostátní dorostenecké ligy U17 hostila naše sedmnáctka Slovan Liberec. Stejně jako v prvním vzájemném duelu, utkání vítěze nenašlo, a tak si obě mužstva rozdělila body po jednom.

Komentář trenérů FK Pardubice:

V dnešním utkání, zejména v 1.poločase, nám chyběl lepší pohyb bez míče, což se propsalo na součinnosti hráčů a tím i celkovém výkonu. Nedokázali jsme soupeře rozběhat a využívat tak mezery v jeho obranných řadách. Po změně stran jsme tempo přibližně na 30 minut zvýšili, kde jsme hned v úvodu vstřelili vyrovnávací branku, zahrávali velké množství rohových kopů a vypracovali si dvě obrovské příležitosti. Skóre jsme však nedokázali bohužel překlenout na naši stranu, což nás velmi mrzí. V kontextu celého utkání jsme však dnes vyprodukovali velké množství nevynucených ztrát, které nás stály více sil a lepší projev.

I přes sympatickou hru hostů včetně kulisy, kterou fanoušci Liberce vytvářeli celé utkání, je největším pozitivem dobrý stav Ondry Čáslavky, který po jednom ze zákroků musel hřiště ještě v 1.poločase opustit pro zranění. Ondrovi bychom rádi i touto cestou popřáli pevné zdraví.

Team logo Team logo

Detaily utkání

23.03.2024, 14:15 / 19. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 47. Dostál (Kvaček) - 42. Nagy

  ŽK: 75. Urban

 • Diváci

  60, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Dostál, Tareš, T. Pražák, Kosek, Čáslavka (40. Vrážel), Zima (70. Jeřáb), Pešek (59. Beránek), Nekvinda (59. Urban), Kvaček, Nesládek

 • FC Slovan Liberec

  Ronec, Ptáček, Kašpar, Jusczyk, Brtinský, Tvercovici, Jansa (Svárovský), Nassiri (57. Ondo), Zinkowski, Hovorka (82. Kurc), Nagy

Autor článku: Redakce

Sdílet článek