FK Pardubice
FRM Team logo
2 3
(1:0)
Team logo PCE
U-17

U17 otočila utkání ve Frýdku Místku!

Sedmnáctka zvítězila na půdě Frýdku i přes to, že dvakrát v průběhu zápasu prohrávala. Další pětigólová nadílka tak tentokrát vyšla lépe pro naše mužstvo.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Předpoklady, že nás ve Frýdku čeká velmi těžké a zejména bojovné utkání, se potvrdilo. Soupeř po celou dobu na malém hřišti spoléhal zejména na dlouhé nakopávané míče s důrazem na soubojové chování, což nám v kombinaci s naši nižší morálkou směrem do defenzivní činnosti dělalo problémy. V ofenzivní fázi jsme naopak působili velmi dobrým dojmem, a to zejména na naši polovině, kdy jsme i na těžším terénu díky součinnosti hráčů dokázali plynule překonávat soupeřův vysoko postavený obranný blok. Naše akce však bohužel končily buď na dobře chytajícím brankářovi domácího celku či nepřesnou přihrávkou ve finální fázi hřiště. Ve druhém poločase se zmíněné situace obrátily. Přechodová fáze nám dělala větší problém, avšak v útočné třetině jsme byli více klidnější, houževnatější a zejména hladoví po obratu skóre, což se i díky třem vstřeleným brankám podařilo.

Směrem dopředu jsme dnes podali velmi slušný výkon. Vyvážíme-li jej lepší defenzivní zodpovědností, posuneme se zase o krok dále. Tým oceňujeme za klid, pozitivní nastavení a víru v obrat skóre i za nepříznivé konstelace.

Team logo Team logo

Detaily utkání

13.04.2024, 13:15 / 22. kolo, 1. ČLD U17
  • Statistiky

    Branky: 39. Dluhoš, 63. Tomeček - 52. Svatoš, 68. Nekvinda, 74. Pešek (pen.)

    ŽK: Buffi

  • Diváci

    0, Stadion Stovky- tráva

  • FK Frýdek Místek

    Panin - Hub (58. Tomeček), Volný, Tvarůžka, Michna, Végh (81. Kudrna), Dluhoš, Buffi, Jalůvka, Meca, Gróff (58. Hlavatík)

  • FK Pardubice

    Hudák - Tareš, T. Pražák, Kosek, Hendrych (65. Vrážel), Zima, Svatoš, Pešek, Urban (58. Beránek), Nekvinda, Nesládek (58. Jeřáb)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek