FK Pardubice
PCE Team logo
2 5
(1:3)
Team logo OST
U-17

U17 nestačila na Baník Ostrava

I přes brzké vedení nakonec sedmnáctka recept na Baník nenašla. Velmi sympatický výkon našeho týmu směrem do ofenzivní části odrazila Ostrava pěti brankami. I druhé vzájemné utkání sezóny tak opanoval soupeř.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Po celou dobu utkání se hrál skvělý fotbal nahoru dolů, kde oba týmy ukázaly velkou kvalitu v ofenzivní části hry. Nám se velmi dobře dařilo zakládat útok i přes velmi agresivní presink soupeře, kde jsme prokázali odvahu a kreativitu. Momentem utkání z našeho pohledu byla neproměněná velká šance za stavu 1:1, po které jsme mohli jít do vedení. Soupeř tuto akci přežil a naopak za pár chvil odskočil do vedení. Baník měl obrovskou kvalitu v poslední třetině hřiště, kde působil sebevědomě a s lehkostí. My jsme bohužel udělali chyby v defenzivní fázi hry, na čemž potřebujeme určitě zapracovat. Hráče však chceme ocenit za velké úsilí a herní kvalitu směrem do ofenzívy, kde jsme dokázali hrát skvělý a koukatelný fotbal.

Team logo Team logo

Detaily utkání

20.04.2024, 14:15 / 23. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 9. Zima, 58. Urban - 20. Jadrníček, 32 a 56. Drozd, 37. Řeháček, 73. Kulyk

  ŽK: 32. Doležel, 41. Lores

 • Diváci

  0, hřiště Vinice

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, T. Pražák, Kosek, Dostál, Zima (73. Nesládek), Svatoš (63. Čáslavka), Pešek, Beránek (63. Kvaček), Nekvinda (73. Hendrych), Urban (77. Vrážel)

 • FC Baník Ostrava

  Vodička - Zástřešek, Kulyk, Řeháček, Švrček (73. Pinkas), Jadrníček (73. Mechl), Doležel, Graclík, Drozd (60. Dvořáček), Lores (60. Zajac)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek