FK Pardubice
KAR Team logo
2 5
(1:3)
Team logo PCE
U-17

U17 zvítězila na půdě Karviné

Sedmnáctka si i v druhém vzájemném duelu s Karvinou připisuje vítězství, kdy soupeřovi dokázala vstřelit pět branek.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Do utkání jsme vstoupili dobře, kdy jsme byli dominantní na míči a kontrolovali hru. Dařilo se nám dostávat do útočné třetiny, kde jsme byli i díky velkému počtu hráčů v pokutovém území nebezpeční. Postupem času se nám však ze hry lehce vytrácela organizace hry, kdy jsme si častokrát zhušťovali prostory a obírali se o více možností řešení situace. Karviná s deficitem dvou branek nám po poločasové přestávce výrazně zatopila, avšak v těžkých momentech nás podržel brankář Dominik Pražák. Naše hra se poté zvedla, kdy jsme zvládli přidat dvě branky a utkání rozhodli ve svůj prospěch.

Velkým pozitivem je pět vstřelených branek a některé fáze hry, kdy jsme byli klidní a trpěliví v kombinaci, za což bychom hráče chtěli ocenit.

Team logo Team logo

Detaily utkání

27.04.2024, 14:15 / 24. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 35. Šrot, 50. Vlček - 7. Svatoš, 19. Zima, 41. Čáslavka, 78. Urban, 80. Pešek

 • Diváci

  0, SC Kovona/tráva

 • MFK Karviná

  Lewandowski - Pařík (77. Matyáš), Nerad, Sikora, Fian, Buček, Šrot, Valošek (84. Shemiakin), Vlček (69. Valíček), Griger (77. Poledník), Wrana (46. Taksonoyi)

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, Čáslavka, T. Pražák, Dostál (65. Kosek), Nekvinda (56. Pešek), Kvaček, Zima, Vrážel (56. Urban), Svatoš, Beránek (65. Nesládek)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek