FK Pardubice
PCE Team logo
2 2
(1:2)
Team logo PLZ
U-17

U17 v otevřeném utkání remízovala s Viktorii Plzeň

Tradičně skvělé utkání nabídl duel mezi naši sedmnáctkou a Viktorii Plzeň. Fantastický fotbal nakonec nabídl 4 branky, kdy se obě mužstva rozešla smírně.

Komentář trenérů FK Pardubice :

Souboj s Plzní nám tradičně ukázal sílu obou mužstev a velkou podívanou směrem do ofenzívy, kde v žádném případě nebylo nouze o zajímavé situace. Náš tým šel v utkání do vedení po rohovém kopu, kdy se fantastickou ránou z voleje prosadil Tareš. Soupeř za čtvrt hodinu utkání otočil na svoji stranu, kdy se po naší nekoncentrovanosti v obraně zaskvěl nejprve Ondřej Růžička, na jehož gól navázal další výstavní střelou z poza vápna jeho brácha Filip. Do konce poločasu si pak obě mužstva vypracovala ještě jednu obrovskou šanci, při kterých se však vyznamenali oba brankáři.

Ve 2. poločase se hra otočila a aktivnějším týmem bylo spíše naše mužstvo, které soupeře nepouštělo tolik do šancí jako v 1.poločase. Vyrovnání přišlo hned zkraje po 10 minutách hry, kdy se po zajímavé individuální akci Kvačka prosadil Urban. V závěru si náš tým vytvořil ještě 3 obrovské příležitosti, které však bohužel zůstaly nevyužity.

Utkání mělo úroveň TOP kvality celostátní dorostenecké ligy U17, kde se hrál otevřený a odvážný fotbal, které muselo všechny dotyčné bavit. Taková kvalitní utkání navíc posouvají všechny aktéry směrem dopředu. Hráče oceňujeme za srdnatý výkon a vysokou kvalitu, který ukázal sílu tohoto mužstva chtít se neustále zlepšovat.

Team logo Team logo

Detaily utkání

04.05.2024, 13:15 / 25. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  14. Tareš, 55. Urban - 28. O. Růžička, 33. F. Růžička

 • Diváci

  60, hřiště Vinice

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, Čáslavka, Kosek, Zima, Dostál (71. Nedvěd), Pešek (71. T. Pražák), Svatoš (76. Vrážel), Urban, Kvaček, Beránek (61. Nekvinda)

 • FC Viktoria Plzeň

  Šilhavý - Arnošt, Büchner, F. Růžička, Novák (61. Kdolský), O. Růžička, Ruta, Velich (46. Veselák), Dušek (76. Řáda), Šádek (76. Gysczyk), Vacek

Autor článku: Redakce

Sdílet článek