FK Pardubice
UST Team logo
1 2
(1:2)
Team logo PCE
U-15

Žáci U15 porazili Ústí nad Labem

Žáci z kategorie U15 tentokrát vyrazili k další konfrontaci do Ústí nad Labem. I přes nervózní druhý poločas dokázali uhájit své jednogólové vedení a zaslouženě zvítězit.

Hodnocení trenérů:

V Ústí nad Labem jsme odehráli výborný první poločas. Dařila se nám výstavba hry i pod tlakem soupeře. Hráči dokázali velmi dobře zrychlovat a otáčet hru, hledat nabídku v meziprostorech a ochotou v nábězích vytvářet možnosti pro průnikové přihrávky za obranu soupeře. Z řady příležitostí jsme však vytěžili pouze dvě branky. Nicméně je třeba znovu zdůraznit, že fotbal, kterým se kluci prezentovali, byl pro oko diváka pohledný.

Druhá půle byla pro nás velmi specifická. Vůbec poprvé se náš tým ocitl v situaci, kdy soupeř obdržel červenou kartu a celý poločas tak strávil v početní výhodě. Početní výhodu jsme využít nedokázali, protože nebezpečný byl spíše soupeř. Dělalo nám potíže najít cestu do obranného bloku soupeře. Domácí navíc po zisku míče přecházeli do nebezpečných protiútoků, ve kterých využívali rychlosti a síly svých útočníků. Museli jsme vynaložit mimořádně velké úsilí, abychom nadšeně bojujícím domácím odolali.

Kluky i přes nervózní druhou půli chceme ocenit, protože v prvním poločase ukázali fotbalovou kvalitu a ve druhém zase velkou odolnost a vůli po vítězství a to ve chvílích, kdy jsme ji nejvíc potřebovali.

Team logo Team logo

Detaily utkání

05.04.2024, 11:00 / 21. kolo, ČLŽ U15
 • Statistiky

  Branky: 39. Dvořák - 33. Fajt (Bachratý), 38. Sukdolák

  ŽK: 5. a 35. Příhoda, 70. Bartuška (všichni Ústí)

  ČK: 35. Příhoda (Ústí)

 • Diváci

  0, Areál Klíše

 • FK Ústí n/L.

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Skokan - Firszt, Dvořáček, Rychtařík - Kožíšek, Fajt (57. Dostál) - Nešetřil, Mužík (57. Hoffman) - Novák, Bachratý (57. Saňák), Sukdolák (57. Čapka)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek