PCE Team logo
Team logo TEP

Žáci U15 porazili Teplice

V dalším kole jsme na domácí půdě v Ohrazenicích přivítali Teplice. I přes náročný program dokázali kluci opět zvítězit a prodloužit tak svou vítěznou šňůru už na sedm utkání.

Hodnocení trenérů:

Do zápasu s Teplicemi jsme vstoupili velmi dobře. Fungovala nám výstavba hry, dobře jsme kombinovali a dařilo se nám dostávat do obranného postavení soupeře. Ve 20. minutě jsme si však po sérii špatných reakcí na situaci nechali vstřelit branku, čímž jsme si průběh zápasu značně zkomplikovali. Kluci však udrželi chladnou hlavu a ještě do přestávky dokázali po brankách Mužíka a Saňáka skóre otočit. Vedení to bylo zasloužené.

V úvodu druhého poločasu jsme ještě dokázali být aktivní a vytvářet si nebezpečné situace. Nicméně s přibývajícím časem bylo na našich hráčích vidět, že ztrácející energii, což jsme s ohledem na program v týdnu trošku očekávali. Začaly se kupit jednoduché ztráty míčů, kombinace se nám přestala dařit a hosté přebírali otěže zápasu. Zde však musíme ocenit kompaktnost a velkou koncentrovanost našich kluků v obranné fázi, protože i přes viditelný tlak dobře hrajících Teplic, nedovolili svému soupeři žádnou vyloženou příležitost a dovedli tak utkání do vítězného konce.

Kluci opět ukázali silnou mentalitu, protože dokázali znovu otočit nepříznivě se vyvíjející utkání a také ustát tlak soupeře. Za to jim děkujeme. Brankáři Magadovi, který musel kvůli nepříjemnému zranění střídat už v první půli, přejeme brzké uzdravení!

27.04.2024, 10:30 / 24. kolo, ČLŽ U15

Branky: 31. Mužík (Čapka), 33. Saňák (Lorenc) - 20. Holub

0, UMT Ohrazenice

Magada (36. Čapoun) - Lorenc (54. Rychtařík), Dvořáček, Firszt - Dostál, Fajt - Saňák (54. Nešetřil), Hoffman - Čapka (49. Bachratý), Mužík, Sukdolák (59. Kožíšek)

• FK Teplice

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>