PCE Team logo
Team logo KLA

Nepovedený výkon s Kladnem!

Přinášíme vám hodnocení z prvního domácího utkání, které jsme odehráli v Ohrazenicích proti Kladnu.

Hodnocení realizačního trenéra Ondřeje Tichého: První domácí utkání nám nevyšlo podle našich představ! Sice se nám podařilo vstřelit za 80. minut 4 branky, ale náš herní projev byl velmi nepřesný a často jsme soupeře pouštěli do nebezpečných situací. Koncetrace a výkon hráčů nebyl zcela odpovídající, na který bychom se připravovali a upozorňovali hráče před začátkem zápasu! Za pozitivní zmínku stojí úspěšné střídání několika kluků, kteří nám pomohli hru oživit a zkvalitnit v přechodové fázi. Pevně věříme, že se z tohoto nevydařeného utkání rychle ponaučíme a do dalších zápasů se budeme prezentovat daleko kvalitněji!

16.03.2024, 14:30 / 18. kolo, ČLŽ U14

Branky: Jakub Marek

Filip Jezdinský

Jakub Dolanský