FK Pardubice
PLZ Team logo
4 1
(2:0)
Team logo PCE
U-14

Prohra s Plzní!

Přinášíme vám hodnocení ze sobotního utkání, ve kterém jsme herně neobstáli proti kvalitnímu soupeři.

Hodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní utkání proti soupeři, který má velkou kvalitu ve všech řadách, a to se přesně potvrdilo. V úvodních minutách jsme působili velmi ustrašeným dojmem a soupeř nás dokázal potrestat po našich chybách. Do utkání jsme se dostali až okolo 23. minuty, kdy jsme si dokázali vytvořit zajímavou šanci, ale chyběl nám dostatečný důraz v pokutovém území. Ve druhém poločase jsme přešli do jiného rozestavení a začali jsme mít vetší převahu na míče, díky tomu jsme dali i kontaktní branku na 2:1. A rázem to vypadalo, že budeme přebírat otěže utkání a půjdeme si za vyrovnáním, ale bohužel jsme dostali gól na 3:1 z rohového kopu. Veřím, že z tohoto nepovedeného utkání si odneseme spoustu postřehů do další práce, protože všichni vnímáme, že náš výkon nebyl optimální v útočné ani obranné fázi hry.
Team logo Team logo

Detaily utkání

20.04.2024, 13:00 / 23. kolo, ČLŽ U14
 • Statistiky

  Branky:Horák Jan

 • Diváci

  37, 33. ZŠ - tráva

 • FC Viktoria Plzeň

  Kratejl - Paidar, Chypyus, Stenzel, Repilado - Veselý, Kyklhorn, Běhounek - Šebek, Kovařík, Krček (Kočí, Krajník, Hochman, Rauner, Smejkal, Nguyen, Hoblík)

 • FK Pardubice

  Magada - Kysela, Lugmayer, Kaválek - Houdek, Šifra, Stejskal, Zima, Mrázek - Dolanský, Horák (Valenta, Marek, Jezdinský, Frinta)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek