FK Pardubice
PCE Team logo
2 1
(0:0)
Team logo FTA
U-14

Anglický týden jsme zakončili vítězstvím nad FTA Praha!

Všechny zápasy v náročném týdnu se nám podařilo zvládnout herně i výsledkově skvěle.

Zhodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Anglický týden jsme zakončili úspěšně proti klukům z FTA. Průběh utkání byl velmi podobný jako v Doubku na podzim, kdy jsme si vytvořili velký počet šancí a nepodařilo se nám je proměnit. Objektivně však musíme říct, že soupeř dal v prvním poločase dle našeho názoru regulérní branku, která sice neplatila, ale pro nás to bylo velké varování, že si musíme počínat v obranné fázi daleko důsledněji! Ve druhém poločase oba týmy prostřídali a utkání se ještě více zkvalitnilo, nakonec padly tři branky. Po rohovém kopu se prosadil Matěj Lugmayer a rozhodující branku dal Steve Houdek po pěkné akci celého týmu! Děkujeme klukům za skvěle zvládnuté zápasy v náročném týdnu, sezóna však ještě nekončí. Doma nás čeká velmi kvalitní soupeř z Liberce!
Team logo Team logo

Detaily utkání

01.06.2024, 12:00 / 29. kolo, ČLŽ U14
 • Statistiky

  Branky:Lugmayer Matěj

  Houdek Steve

 • Diváci

  98, Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Frinta - Kubíček, Lugmayer, Valenta, Voženílek - Kaválek, Zima, Šifra, Stejskal, Houdek - Horák (Mrázek, Čapoun, Dolanský, Kysela, Marek)

 • Football Talent Academy

  Hamerník - Pavelka, Šelmeci, Koňák, Marek - Opustil, Bendík, Zimmermann, Tyml, Stejskal - Ludín ( Vdovychenko, Hrdlička, Střelka, Terč, Kratochvíl, Luksík)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek