PCE Team logo
Team logo BOH

Výhra U13 nad Bohemians Praha

Ve 17.kole ČLŽ jsme hostili Bohemians Praha, utkání bylo fyzicky velmi náročné pro oba týmy.

Hodnocení trenérů: Dnešní utkání bylo fyzicky velmi náročné, ať už po pohybové či soubojové stránce. Nám se podařil vstup do zápasu, měli jsme dobrý pohyb, v 5.minutě jsme se ujali vedení po hezké akci z křídelního prostoru. V dalším průběhu byla hra vyrovnaná, ale my jsme byli více nebezpečnější v poslední třetině hřiště a díky tomu jsme postupně navýšili vedení na rozdíl čtyř branek. Hráčům gratulujeme k vítězství a chválíme za výkony nejen v tomto utkání, ale za celý týden, ve kterém jsme odehráli čtyři zápasy s kvalitními soupeři.

09.03.2024, 09:45 / 17. kolo, ČLŽ U13

Branky: Bohuněk Lukáš (Šálený Matěj), Svoboda Adam (Čížek Radek), Valach Lukáš (Levai Jan), Jungwirth Jakub (Petr Daniel)

0, UMT Ohrazenice

Chábera Jakub, Valach Lukáš, Valach Kamil, Bohuněk Lukáš, Jungwirth Jakub, Zerzán Vojtěch, Levai Jan, Kubeš Filip, Petr Daniel, Svoboda Adam, Čížek Radek, Šálený Matěj, Pospíšil Tobiáš

• Bohemians Praha 1905

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>