FK Pardubice
PCE Team logo
13 2
(6:0)
Team logo BOH
U-12

Vysoká výhra nad Bohemians Praha

Dnes jsme se v domácím prostředí střetli s pražskými Bohemians, ač vypadá výsledek jednoznačně jednoduchý zápas to nebyl.

Hodnocení trenérů:

Konečně jsme měli dobrý vstup do utkání, v prvních pěti minutách jsme se vytvořili tři gólové situace bohužel jsme žádnou neproměnili. První část byla herně vyrovnaná ale nás tentokrát zdobila produktivita, stejně jako ve středu Hradec, tak tentokrát i my jsme dobře vyřešili situace v poslední třetině hřiště. Rozdíl ve hře mezi námi a soupeřem určitě nebyl takový jak napovídá skóre, soupeř se snažil hrát fotbal a i on měl své nebezpečné šance. Na rozdíl od minulých utkání jsme ale poměrně dobře bránili a skvěle řešili akce na útočné polovině, ať už rychlé protiútoky nebo i akce postupnou kombinací. Pochvala dnes patří všem hráčům a i když to v této kategorii není to nejdůležitější jsme po delší době rádi i za pocit vítězství. Teď si přes týden dobře odpočinout a dobře se připravit na další část sezóny.

Team logo Team logo

Detaily utkání

09.03.2024, 09:45 / 17. kolo, ČLŽ U12
 • Statistiky

  Branky: 3x Pokorný František (2x Kousek Jiří), 2x Kynšt Václav (Pokorný František, Borovec Antonín), 2x Kousek Jiří (Kynšt Václav, 1x pk), 2x Klinecký Kristián (Vacek Jakub, Frinta Jiří), 2x Dostál Václav (1x pk), Borovec Antonín (Klinecký Kristián), Vacek Jakub (Kynšt Václav)

 • Diváci

  40, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Janura Jakub, Vaculík Matěj - Schejbal Matyáš, Ač Kryštof, Frinta Jiří, Vacek Jakub - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Klinecký Kristián, Semerád Martin, Pokorný František, Kynšt Václav, Borovec Antonín

 • Bohemians Praha 1905

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek