FK Pardubice
FTA Team logo
3 5
(3:2)
Team logo PCE
U-12

Výhra v Doubku s FTA Praha

Ve středu jsme se v předehrávce utkali v Doubku s týmem FTA Praha, přes nevydařenou první třetinu jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Hodnocení trenérů:

V první třetině jsme zkoušeli nové rozestavení a moc tento pokus nevyšel, vzájemně jsme se pletli, nevyužívali jsme krajní prostory a byli nedůslední v defenzivě. Od druhé části jsme se vrátili již k osvědčenému rozestavení a hned se obraz hry zlepšil, na hřišti jsme začali dominovat a i přes dobře organizovanou defenzivu domácích jsme si vytvořili spoustu šancí, jen škoda, že jsme jich neproměnili více. Velká pochvala patří čtyřem o rok mladším hráčům, žádný z nich se neztratil, spíše naopak.

Team logo Team logo

Detaily utkání

17.04.2024, 16:00 / 24. kolo, ČLŽ U12
 • Statistiky

  Branky: Borovec Antonín (Klečka Matěj), Myslivec Matyáš (Fikejz Dominik), Myslivec Matyáš (Kousek Jiří), Borovec Antonín ( Pokorný František), Borovec Antonín (Pokorný František)

 • Diváci

  40, Doubek

 • Football Talent Academy

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Janura Jakub, Vaculík Matěj - Vacek Jakub, Klečka Matěj, Vitáček Štěpán, Bidlo Filip - Dus Martin, Dostál Václav, Klusoň William - Kousek Jiří, Fikejz Dominik, Myslivec Matyáš, Pokorný František, Borovec Antonín

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek