FK Pardubice
logo

David Holčapek

záložník
24. 10. 2008 (17 let) 184 cm / 72 kg

Aktuální statistiky

Sezóna Z MIN VG ŽK ČK

ČFL - Skupina B

2 90 0 0 0

1. CLD U19

4 323 1 0 0

Posledních 5 zápasů

Kolo Datum Utkání Skóre MIN G A
10. kolo FK Neratovice-Byškovice vs FK Pardubice B 3:0 69 0 0
4. kolo FC Hradec Králové vs FK Pardubice 2:0 76 0 0
11. kolo FC Zlín vs FK Pardubice 0:1 90 1 0
2. kolo SK Slavia Praha vs FK Pardubice 1:1 78 0 0
1. kolo FC Hradec Králové B vs FK Pardubice B 2:1 21 0 0
  • Nominace na Planeo Cup

  • Gól byl se štěstím, ale počítá se,“ raduje se z první branky v sezóně Anna Lacinová

  • Nominace na miniligu U7