SLA Team logo
Team logo PCE
WU-15

Šestigólová prohra starších žákyň

Třígólovou ztrátu z první půle starší žákyně na hřišti Slavie nedohnaly.

Vstup do zápasu se nám povedl, naše holky dobře nastoupily na hráčky Slavie, které pod tlakem dělaly chyby, z kterých pramenily šance, ale bohužel se nám nepodařilo dotlačit míč do sítě. Slavie má po zisku míče skvěle natrénovaný přechod do útočné fáze, z kterého pramenily dva góly a třetí jsme jim darovali ze zbytečného pokutového kopu.
Začátek druhého poločasu vypadal slibně, Pája Nechvílová je faulována ve vápně, avšak my příležitostí pohrdáme, slavistická gólmanka penaltu chytá. Pár minut na to se nám přeci jen podaří snížit. Pája Nechvílová se po centru ze strany trefuje přesně. Radost bohužel netrvá dlouho, během čtyř minut obdržíme tři branky a je po zápase.

Aneta Reinberková (trenérka FK Pardubice): „I když výsledek vypadá na jasnou záležitost, holky musíme za výkon pochválit. Mrzet nás může hlavně začátek utkání, kdy párkrát chyběl kousek. Slavie pak ukázala svoji kvalitu a zaslouženě vyhrála.“

06.11.2022, 12:00 / 11. kolo, 1. liga WU15

13. Bartošová, 30. Bechyňová z PK, 32. Chvoštíková, 59. Stejskalová, 62. Mašková, 63. Jirounková - 52. Nechvílová.

35, hřiště Vladivostocká, Praha 10

• SK Slavia Praha

Sestava není k dispozici.

Sestava není k dispozici.