(1:0)
Team logo JIH
WU-15

V posledním podzimním duely porazily starší žákyně Jihlavu

Díky dvěma gólům v poslední desetiminutovce porazil naše hráčky soupeřky z Vysočiny.

Jihlavu jsme od začátku utkání přehrávali, ale spalovali jsme jednu šanci za druhou. V prvním poločase jsme si pomohli standardkou, kdy Terka Dytrtová dala krásný gól z přímého kopu.
Druhý poločas vypadal úplně stejně jen s tím rozdílem, že naše holky měly ještě větší tlak, vytvořily si nespočet brankových příležitostí, ale řešení bylo trestuhodné, za což nás soupeř potrestal a z brejku vyrovnal na 1:1. V 75. minutě nás poslala do vedení Kamča Kozáková a čtyři minuty na to se skvěle z přímého kopu trefila tentokrát Lucka Kubisková.
V tomto zápase se ukázalo, že mít herní převahu nic neznamená, pokud se nepromění vyložené šance. Na tomto musíme do příštích zápasů zapracovat, abychom se zbytečně nemuseli do konce utkání strachovat o výsledek, o kterém mělo být rozhodnuto už v prvním poločasu.

17.11.2022, 10:15 / 9. kolo, 1. liga WU15

31. Dytrtová, 75. Kozáková, 79. Kubisková - 41. Palečková.