(0:1)
WU-15

Starší žákyně přivezly body z Julisky

Čtyři góly pardubických hráčkám přinesly další tříbodový zisk.

Začátek zápasu se nám daří, Kubisková dobrým presinkem vystihne přihrávku a posílá nás v 8. minutě do vedení. Dukla se s přibývajícím časem dostává více do hry, začíná získávat odražené míče a vyhrávat souboje, čímž nás zatlačí a vytvoří si pár zajímavých příležitostí.

Vstup do druhého poločasu nám opět vyjde. Ve 46. minutě Kožíšková rozehrává VPK z půlky hřiště na nabíhající Kubiskovou, která patičkou přehazuje obránkyni a navyšuje vedení na 0:2. Holky branka povzbudí, od té doby jsme lepším týmem a začínáme si vytvářet více šancí. Jako další se může radovat Kovaříková, která se z levé strany napodruhé trefuje - 0:3. V závěru utkání se dostává do samostatném úniku Pávková a nemýlí se - 0:4. V poslední minutě zahrává ještě Dukla pokutový kop a snižuje na 1:4. Tím utkání končí a my si tak z Julisky odvážíme 3 důležité body z těžkého utkání.
Aneta Reinberková (trenérka FK Pardubice): „Holkám děkujeme za předvedenou hru v bojovném utkání. Dukla předvedla velmi dobrý výkon v prvním poločase, kdy jsme mohli být rádi, že jsme jejich šance před přestávkou, i díky dobře chytající Malíkové, přežili. Druhý poločas už byl v naší režii a troufáme si tvrdit, že jsme zaslouženě vyhráli.“

18.03.2023, 18:00 / 16. kolo, 1. liga WU15

80. Lauková z PK - 8., 46. Kubisková, 58. Kovaříková, 77. Pávková.