(0:0)
Team logo HKR
WU-15

Starší žákyně oplatily Hradci podzimní porážku

Třemi góly ve druhém poločasu dokázaly hráčky WU15 zdolat v derby Hradec Králové!

Zápas s Hradcem Králové byl přesně takový, jaký jsme očekávali. Naše holky držely míč, byly aktivnější a snažily se kombinovat. Hradec nakopával balony a chtěl hrozit především z brejků, které naše obrana dobře pohlídala. Prosazujeme se již v prvním poločase, ale pomezní zvedá praporek a branka tedy neplatí. Ani další gólové příležitosti neproměňujeme, a tak se jde na šaten za stavu 0:0.

Druhý poločas pokračuje ve stejném duchu, kdy se hraje převážně na polovině Hradce. Ve 47. minutě se po dobrém presinku prosazuje Kubisková. Poté dáváme druhý gól, ale bohužel opět z ofsajdu. Chvíli na to se můžeme už konečně radovat, když hradeckou golmanku prostřeluje Kovaříková. Konec zápasu máme pod kontrolou a dvě minuty před koncem ještě přidáváme třetí branku. Tentokrát po rohovém kopu, kdy se ve vápně nejlépe zorientuje Kožíšková a je tak rozhodnuto.
Jsme rádi, že holky ukázaly svoji kvalitu a že se nám podařilo vyhrát. Derby je vždy specifické a tohle obzvlášť, jelikož jsme věděli, že pokud chceme pomýšlet na první čtyřku, musíme tento zápas zvládnout a o to víc nás těší, jak si s tím holky poradily.

01.04.2023, 13:00 / 17. kolo, 1. liga WU15

47. Kubisková, 59. Kovaříková, 78. T. Kožíšková.