JIH Team logo
Team logo PCE
WU-15

Hattrick Kubiskové pomohl k výhře v Jihlavě

Šest jarních zápasů, šest výher. Tak skvělou bilanci mají starší žákyně, které v posledním utkání základní části porazily Jihlavu. Nyní se mohou chytat v bojích o umístění na souboje nejlepších 4 týmů soutěže!

Zápas byl od první minuty jasnou záležitostí. Naše holky se dostávaly do jedné příležitosti za druhou, ale ne a ne je využít. Ve 22. minutě konečně otevírá skóre Pávková a do přestávky se přidává Kubisková s Kellnerovou.

Po přestávce vypadala hra stejně, holky neustále chodily samy na bránu, ale jejich řešení bylo trestuhodné. V závěru ještě přidala dvě branky Kubisková, čímž zkompletovala hattrick.
Předvedená hra nebyla špatná, ale tento zápas měl skončit vyšším rozdílem a místo toho byl přehlídkou zahozených šancí. Nemělo by se nám stávat, že zkazíme tolik tutových příležitostí.
Holkám děkujeme za všechny výkony v základní části a především za ty poslední, kdy předvedly šňůru 8 zápasů bez prohry a zaslouženě si řekly o místo v top4.
Nyní se těšíme na posledních 6 zápasů, které si budeme chtít užít a získat co nejvíce bodů.

07.04.2023, 17:00 / 18. kolo, 1. liga WU15

22. Pávková, 25., 79., 80. Kubisková, 36. Kellnerová.

99, UMT Na Stoupách, Jihlava

• FC Vysočina Jihlava

Sestava není k dispozici.

Sestava není k dispozici.

Autor článku: Aneta Reinberková