PCE Team logo
Team logo SPB
Ženy A

Krutá domácí prohra žen s béčkem Sparty

Ve druhém kole 2. ligy utrpěly na Dolíčku naše ženy debakl s favorizovanou Spartou Praha "B". Bohužel konečný výsledek vůbec neodpovídá dění na hřišti, kde se odehrával poměrně vyrovnaný zápas.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „S konečným výsledkem nemůžeme být vůbec spokojeni. Do zápasu jsme šli s cílem porvat se doma se Spartou o body, být aktivní, vstřelit nějakou branku a vzadu se vyvarovat větších chyb. Aktivita našim hráčkám nechyběla, to ostatní již bohužel ano. Sparta sice působila fotbalovějším dojmem, ale na hřišti se odehrával poměrně vyrovnaný zápas. Střelecká aktivita byla dokonce na naší straně, ale když se nám nepovedlo za celých 90 minut ani jednou překonat hostující golmanku (1x břevno, 2x sama před brankou, několikrát střela těsně vedle brankové konstrukce…) a k tomu se přidalo několik hrubých chyb v naší defenzivě, které hostující hráčky ihned potrestaly, tak výsledkem toho všeho je krutá porážka a velká facka našim ambicím poprat se o čelní postavení v tabulce… Musíme se z našich chyb poučit a soustředit se na další těžký zápas, který nás čeká v neděli v Brně. Doufáme, že se nebudeme domů vracet s prázdnou.“

11.09.2022, 16:30 / 2. kolo, 2. liga žen

13., 18. Skrčená, 47. Lindáková, 59. Machová, 87. Paulenová. Rozhodčí: Hrušková, Chlastáková, Strnadová.

0, stadion Dolíček, Pardubice

Mikulecká - Hýlová, Kupková (70. Friedrichová), Němcová, Holcová (46. Kružíková) - Neradová (70. Betáková), Solničková (81. Mandelíková), Novotná (70. Krejčí) - Minářová, Ninczová, Fialová.

• AC Sparta Praha B

Sestava není k dispozici.