SPA Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Vysoká porážka na Strahově

Jarní část 1. ligy začaly naše ženy na strahovské umělé trávě drtivou porážkou s domácí Spartou.

Jednoznačné utkání rozhodly Sparťanky šesti brankami již v prvním poločase.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Do zápasu jsme šli s cílem dosáhnout lepšího výsledku než na podzim, což se bohužel nepovedlo. Těšit nás možná může první půlhodina druhého poločasu, kdy holky poctivou defenzivou udržely nulu. Dobrý výkon předvedly obě brankářky. Škoda, že se nepodařilo vstřelit z našich tří možností alespoň jednu branku.

Nyní se již plně připravujeme na sobotní domácí zápas s Brnem, kdy se chceme pokusit urvat první body a doufáme v podporu pardubických fanoušků!

10.03.2024, 10:30 / 11. kolo, 1. liga žen

ŽK: 2:1. Rozhodčí: Strejcová - Špindlerová, Bartoníčková. Delegát: Kureš.

60, TCM Strahov, UMT

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.

Krejčí (46. Mikulecká) - Matějková, Kupková, Potůčková, Pražienková - Janíková (62. Neradová) - Mrázková, Hrobská (74. Vodvárková), Vithová (46. Novotná), Fialová - Nechvílová (68. Hýlová)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Pavel Jiřík ml.