(0:0)
Team logo OST
Ženy A

Ženy smírně s Baníkem

Našim hráčkám se podruhé za sebou podařilo doma bodovat, ale bohužel to byla opět jen remíza, a tak na premiérové ligové vítězství stále čekáme.

Diváci viděli na umělce v Ohrazenici kvalitní zápas se spoustou zajímavých situací na obou stranách. Nakonec se však žádná ze šancí neujala a soupeřky si tak rozdělily do tabulky po jednom bodu za bezbrankovou remízu 0:0.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Musím holky pochválit především za první poločas, kdy si vytvořily územní převahu a byly určitě lepší. Bohužel se nám dlouhodobě nedaří v koncovce, což se potvrdilo i v tomto zápase... Druhý poločas ostravské hráčky přidaly a vytvořily si několik nebezpečných situací, takže musíme asi objektivně uznat, že remíza je zasloužená.

Ze dvou domácích utkání s Brnem a Ostravou máme za dvě bezbrankové remízy 2 body, a to je pro nás málo, chtěli jsme víc... Do nadstavbové části půjdeme se značným handicapem z posledního místa, ale nic nevzdáváme a bojujeme dál!!!

23.03.2024, 17:00 / 13. kolo, 1. liga žen

ŽK: 0:1. Rozhodčí: Hausnerová - Holakovská, Koryčanská. Delegát: Vidlák.